Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabof1

    őstag

    válasz DaveJr #34485 üzenetére

    Ahogy azt chab7 kolléga is írta, igen, elvész minden adatod, ha RSD Lite-tal felrakod a gyári romot. Sajnálom.
    Bocs, hogy feltételeztem, nem volt FR. Sokan kihagyják, reméltem, az a probléma, mert szerettem volna, ha nem egy jól használt Defy "adja be a kulcsot".
    Hogy az apply update.zip menüpont mire jó a Stock Recoveryben, azt nem tudom. Még egyszer sem láttam, hogy a Defyvel kapcsolatban szóba került volna.

    Érdemes gyakran menteni és a fontos dolgokat nem csak a telefonon őrizni.
    Én pl. a kontaktokat szigorúan a GMail kontaktokban tárolom, az SMS-eket és a híváslogot az SMS Backup+ programmal naponta többször szinkronizálom a GMailemmel. Az alkapmazásokat rendszeresen lementem (MyBackup Root, Titanium Backup Root, és újabban még Android Commanderrel is az apk-kat).
    És kb. hetente, de legalább minden rom csere előtt csinálok a Custom Recoveryben egy Backupot. És minimum havonta készül egy másolat az SD kártyámról is.
    Így nem érhet meglepetés. Lusta ember vagyok és nem szeretek feleslegesen újra megcsinálni dolgokat.

    Kammerer:
    Én legalább 1 hónapig voltam Nordic Froyón és azzal nem volt bajom egy Class6-os 4GB-os kártyával. Lehet, hogy a Froyók sem egyformák?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák