Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    6 hete használom a Defy-t, meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó, hogy kialakult ez a kis közösség, hogy ABE és a többiek ilyen jól összeszedték az infókat. Nekem tulajdonképpen így, gyárilag is megfelelő a telefon, nem igazán szeretnék ROM-okat cserélni, meg hasonló dolgokat, sem időm, sem energiám nincs rá, attól meg végképp tartok, hogy valamit menthetetlenül elrontok. Viszont: én nem csináltam motoblur accountot, nincs is rá igényem, és szívesen kitakarítanám az ezzel kapcsolatos dolgokat a telefontól. Kérdésem:

    Az ABE leírásából mit kell végrehajtani ahhoz, ha tényleg csak a bluros dolgokat szeretném eltávolítani? Elképzelhető, hogy ezután a készenléti idő is nőne, mert ezek nem futnának többé a háttérben?
    Azt már le sem merem írni, hogy valaki akár privátban is elküldhetné ennek a menetét, kicsit részletesebben, mivel nekem a root meg az ehhez hasonlók eléggé kínaiul vannak...Bár valószínű, azt fogjátok javasolni, hogy így bele se fogjak...

    Persze, csak akkor, ha a telefon stabilitása nem romlik ezáltal. Mert örülök, hogy ezt vettem meg, és nem az N8-at aminek a topikjában csak az elmúlt napokban legalább két új tulaj írta, hogy nem elégedett a telefonnal, már többször fagyott normál használat mellett, stb. Na nekem a Defy 6 hét alatt egyszer sem csinált ilyesmit...

Új hozzászólás Aktív témák