Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dancorleone

    csendes tag

    Segítsetek nekem légyszi!
    Megvettem T- mobile nál a defy t vagy két hónapja. Persze akartam frissíteni, feltettem a MSU -t. Kiírta, hogy van rá update és bele is kezdett szépen, majd újraindulna a teló és fekete képernyő kiírt valami olyat, hogy vár az update re vagy valami ilyen.... a rutinosak biztos tudják:) a számítógép pedig, hogy a frissítés megszakadt próbáljam újra. Csatlakoztassam le, vissza és újra. Persze mindíg ugyanaz történt. Nem vagyok egy bepánikolós fajta, hát jó sokat olvastam itt a fórumon, leszedtem egy rom ot és feltettem rá azt. Megy is szépen kisebb fagyásokkal belassulásokkal néha néha. Viszont kellett csinálnom egy win újratelepítést, és mikor feltelepítettem a teló driver ét és akartam a hozzá tartozó programokat telepíteni azt írta, hogy nem ismeri fel az eszközt. A számítógép felismeri MB525, de a telepítő szoftver azt mondja, hogy nem támogatott készülék. Ez lenne a kisebb baj, mert ftp progival elérem amire szükségem van, viszont azóta eldobálja kb 3-5 percenként a telefon hálózatot és újra kéri a kártya sim kódját. Emergency only és persze senki nem tud elérni. Kikapcsoltam a sim kérését és így mindíg visszaáll a hálózatra, de azért ez csak nem normális. Van valami ötletetek, hogy miért csinálja ezt? Milyen romot tegyek fel ami stabil? Mert ezek a belassulások is tök kellemetlenek.
    Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbál!

    Nem tudom ez már mély víz kategória -e :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák