Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    Ha valakit érdekel, találtam egy nagyon korrekt kis fényképező progit Defyhez.
    Talán még emlékeztek írtam anno hogy csak a DefyPhoto nevű appal tudok normális, éles képeket lőni, de azt is csak úgy ha minimum 3-at készítek egymás után. Amúgy minden más programmal tök "szellemképes" lesz az összes fotó.
    A cuccos neve HDR Camera +
    A nevével ellentétben tök standard, "HDR mentes" képeket is lehet vele lőni.
    Elég furán dolgozik, mert csinál egymás után 3 képet, és bár a kijelzőn úgy látszik a fotózás pillanatában hogy valami szörnyen szellemképes valami fog születni, de nem! :) Nem egészen értem mit csinál, de oylan mintha a 3 képet dolgozná össze, vagy nemtom :)
    Tehát így nem kell őrült módjára nyomatni ezresével a DefyPhotoval a képeket, azért hogy 1 esetleg sikerüljön.

    Végeredmények:

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4
    Kép 5

    Amit látható lehetőség van widescreen képarányú fotózásra is! (3.8mp)
    Sajna a zajszűrést elfelejtettem kikapcsolni, csak itthon vettem észre hogy alapból bizony be van lőve. (hiába, ki kell tapasztalni) Szal a homályt tudjátok be annak. De még így is messze jobbak mint az összes eddigi defys képeim.
    Holnap majd lövök normálisabbakat is.

    2 hátránya van mindössze a proginak, egyik hogy eléggé eszi az aksit, a másik hogy lassú. Fényképezés ugye 3x történik, utána még valamit decodingol, és csak ez után ment.
    De nem vész a dolog, ki lehet várni.

    szerk: ja még annyi hogy zöld lencséd Defyvel is tökéletesen müxik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák