Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rum-cajsz

    őstag

    válasz v.szandra #25472 üzenetére

    Az ACE-ban a legnagyobb hátrány az árhoz képesti kevés memória. Szerintem az ACE tudásában kb megfelel az Xperia 8-al. De attól azért jobb egy kicsit. A Defy inkább egyel felette lévő, kb a Desirével azonos kategória.
    A Defy fölött pedig nagyjából a Galaxy S és társai vannak.

    Kb. ez az Androidos helyzet.

    Office fájlokat csak fizetős programmal tudsz szerkeszteni. Vagy ingyenes alternatívaként a Google Docs lehet használható.

    - kikapcsoltan is ébresszen,
    Kikapcsolva egy okostelefon sem ébreszt tudtommal, de van a "repülés" üzemmód, ami nagyjából megfelel a normál telefon kikapcsolt állapotának.

    - legyen néma funkció (tehát ha lenémítom, akkor a fotózás is néma legyen)
    Defyben van ilyen

    - gyors internet, és kezelhetőség (pl ha megnyitok egy képet, vagy egy játékot, ne egy óra legyen) Szóval jó gyors proci
    Az egyik legjobb egymagos processzor van a Defyben

    - Office szövegeket, ábrákat meg tudjon nyitni, akár szerkeszteni is tudjon
    Külső programmal tudod. De ezt Neked lenne érdemes kipróbálni, nem nagyon mindegy milyen bonyolultságú dokumentumot akarsz kezelni

    - korrekt üzemidő, és a készülékinformációban jelen legyen az, hogy az akksi hány %-on van, hogy mindig nyomon tudjam követni (utálom ha csak azt tudom, h 2 csíkom van)
    A Defy az egyik legjobb üzemidejű okostelefon. Pontos akkumulátor szint kijelzésre van kismilió program.

    - játékokat alkalmazásokat le lehessen tölteni szépen és könnyen
    A töltés alatt gondolom a használatot érted. Majdnem minden Androidra megjelent játék játszható, ami elérható, az mind normális sebeséggel.

    - magyar nyelvű menü
    Jelenleg ez csak főzött rommal lehetséges Defyn. Szóval mondjuk azt, hogy nem magyar a Defy.

    - autofókuszos és vakus fényképező (lehet elemlámpának használni a vakut? Ez jól jön néha)
    Defy fényképezője ilyen, de a minőséget neked kellene ellenőrizned egy saját tesztben. Jobb ha ebben nem hallgatsz senkire.

    - 3g, GPS, wifi., viszonylag szép kijelző
    Defy: OK.

    - zenehallgatás, fm rádió
    Defy: OK.

    - memória rendezés ésszerű legyen (volt olyan mobilom, ahol mindig be kellet állítani, h mit hova mentsen, és idegesített, hogy nem jegyezte meg, hogy mindent a memóriakártyára mentsen)
    Ezt nem értem.

    - A gombok kihasználása. Arra gondolok, h ésszerű e az elhelyezkedése a gomboknak. Pl.: fotózáshoz van –e gomb? hangerőt jól tudom szabályozni hívás közben us
    Nincs Fotó gomb, hangerőt használhatod. Szerintem a meglévő 3 gomb jó helyen van. Legalábbis az én ujjaim nem akadnak beléjük :)

    - fülhallgató van e csomagban?
    Van, de érdemes venni egy komolyabbat, ha igényes vagy.

    [ Szerkesztve ]

    =Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Új hozzászólás Aktív témák