Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agyarka

    aktív tag

    Sikerült megszívatnon magam.
    Lemerült a telom kb 8 óra alatt. A Watchdog mutatta, hogy az android process media teker 1000-rel. Kilőni semmivel nem tudtam, restart nem segített. Elkezdtem leszedni a telepített appokat soban: vitalplayer, file kezelők ... eredmény semmi. Factori reset, semmi. kártya formazás reset újra. Na ekkor meg csak félig indult a teló home üres, és szaggat a váltás. Ujabb reset mint rendesen, de ezalatt a töltöttségjelző 40%-ot esett, éjjel további 20-at. Reggel 1 óra netezés után kikapcsolt. (Kb 14órát birt ki).
    Most a System Panel lite szerint jól működik. Remélem nem kukáztam az aksit.

    Most feltettem a Morelocal2, egész jól magyarosított néhány dolgot, pedig először úgy tűnt semmit nem csinált.

    A Vitalplayer az ékezeteket milyen kiegészítéssel tudja kezelni?

    Pakolgattam az SD kártyámra. Nagy file-kat külső íróval 15, sajátjával 12 Mb/s tud írni. Amennyiben MPP vel wifin keresztül akkor kb 3- 4 Mb/s, viszont a végén hibát jelez és a film nem lejátszható. MPP USB kombóval ua. A telefont kártyaolvasónak használva minden átmegy, de szinten csak nagyon lassan. A WIFIS SwiFTP-t és a gyári Motorola Média mendzser (nem tudom mi a neve) progit még nem próbáltam. A kártyát nem akarom kivenni a gépből. Mi a megoldás?

    A screen off widgetet a telo nem látja a Marketen, a szgép meg igen, pedig free. ?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák