Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.jeno

    senior tag

    válasz nat #133 üzenetére

    Miután átnézem egypár verziót az alábbi következettésre jutottam:

    Teherautó vagy kamion beállítására nincs lehetőség az eredeti iGo8 és Amigo -ban.
    A különböző skinek használatakor tudsz csak teherautót megadni járműnek, mint pl.
    iGo8 esetén Risk vagy Gurjon - ezeket próbáltam, Amigo estén a Az Ultra skinnél még nincs teherautó állítási lehetőség, de a Dj vagy Sbertaud vagy Dimka esetém már tudsz választani teherautót - ezeket szintén próbáltam.
    A tehetató paramétereinek megadására egyik skin használatánál sincs lehetőség, szereintem ez abból ered, hogy a jelenlegi térképek nem tartalmaznak ehhez szükséges adatokat, vagyis valószinüleg nincs súly, magasság és szélesség info letéve az utakhoz, viszont a teheratóval behajtani tilos területeket a TM térkép tartalmazza, mert tilott útként mutatja, ha a teherautó beállítása után olyan területre kívánok behajtani, ahova teherató nem hajthat be, sőt az utat ennek megfelelően tervezi, vagyis kikerüli ezeket az útvonalakat. De ha tévednék az útvonalinfokkal kapcsolatosan, akkor igazítson ki, aki jobban tudja, - csak akkor nem értem, hogy miért nem lehet paraméterezni.

    Szerintem még egy kicsit várnod kell, hogy a Te elvárásaidnak megfelelően legyen kialakítva ez a rendszer, legalább is NNG-éknál.

    Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

Új hozzászólás Aktív témák