Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz pushalias #15982 üzenetére

    Erősen kiragadott hülyeség a cikkírótól pont az instagrammot alapul venni, ha WP7 vs. other systems compare a cikk témája, de nem elhanyagolható felhasználói bázisa van annak az sz*rnak, nem véletlenül költött rá ekkora pénzt a facebook.

    Szóval ebben igazad van, valóban saját magát szúrja tökön az, aki ezt így kiengedte... De!
    Nem lehet elmenni amellett, amit már korábban én is számtalanszor megjegyeztem (és kaptam utána a pofámra rendesen) - "Apps that work just fine—wonderfully even—on iPhone and Android just plain stink on WP". Ebben sajnos van nem kevés igazság, akárhonnan nézem, tonna számra tudunk felhozni példákat.

    Miért mondom azt, hogy erről mégis a Microsoft tehet?
    Mert nem követeli meg ezektől a partnerektől, hogy tisztességes appokat gyártsanak, amivel nem járatják le a rendszert.
    Dollár milliókat öltek a fejlesztők átcsábításába és támogatásába. Talán nem kellett volna azzal kezdeni, hogy a méltán sikeres appok fejlesztőit megkörnyékezik, és megpróbálják megfelelő támogatással tőlük a kulcs applikációkat kicsikarni? Sikerült egy párat, de korántsem eleget.

    Még egy dolog amin érdemes elgondolkodni: Ismerünk egy unalomig szajkózott régi dakota közmondást, ami minden iPhone megjelenéskor igazolja önmagát: a rossz reklám is reklám...

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák