Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    válasz Dalai Láma #485 üzenetére

    Én írtam konkrétumot is épp neked válaszba katt ide és ez a W10 dolgai, szóval nem a készüléktől függ csak azért mert épp 650 topikban vagyunk. Nem a levegőbe beszélek amikor kritizálom a rendszert, csak azért mert még nem vettem meg ezt a mobilt. És ha sokan leírják a W10 gondjaikat nem ios-hez és androidhoz képest, hanem a 2 éve hozzá nem nyúlt 8.1-hez képest milyen hiányosságok, hülyeségek vannak akkor... nem magunktól találjuk ki.
    Ma is olvastam egy durvát eggyel arrébb, nem tudom tesztelni, de elhiszem az illetőnek a naptárról: "Egyébként az 10-es hiba, hogyha hozzá akarok adni egy eseményt, mondjuk péntekre, akkor hiába a pénteki napba kattintok bele, a hétfői (mint hét első napja, vagy mint alapértelmezett nap?) napot adja napi dátumnak. 8-n ilyen nem volt... és már a prev.-ek óta ilyen..."

    Csak elhiszem neki és inkább ez a béta 10 katyvaszt gyanúsítom és tucatnyi ilyen, nem jön elő a billentyűzet, naptár csempe néha nem él (ezt speciel asztalin én is tapasztalom) rosszabb fotót készít, Cortana rosszabb lett, fotóknál hol a kedvencek stb. ilyenek miatt inkább nem frissítek még. Naptár, skype, ébresztő stb. alapvető hiányosságok és akkor üzleti platform duma? :F

    "Az iOS felülete sem tetszik. A WP-nél ezek az élő csempék nagy ötlet, hasznos is, sokkal dinamikusabb lesz tőle a kijelző."

    Ezzel egyetértek, csak az eredeti Lumia, WP, Metro cuccokból mára annyi minden elveszett és a csempék varázsa is már elmúlt számomra. Hírek, sport, kapcsolatok, naptár nem lehet testreszabni mi jelenjen a csempén, mások vannak hogy beragadnak, várni kell mire fordulnak, az értesítések miatt redundás is gyakran az egész. Eleinte én is szélesbe tettem emailt, fb messengert mert az utolsó üzenet kezdetét kiírta egy sima ikonhoz képest coolnak tűnt. Aztán meg 8.1 értesítés óta minek. Zsebemben a teló lezárva megnézem a lock screen alul ikonban mutatja jött valami, fent az értesítés ikon szintén mutatja lehúzom az értesítési sávot, látom ki írt. Ha akarok vele foglalkozni, feloldom a képernyőt és rögtön ugrás is az appba nem állok le csempén megnézni ugyanazt az infot. Tehát felesleges a széles, levettem ikonra. Nekem szúrja a szemem az elvágott szöveg email vagy más csempénél. Kapcsolatoknál idegesítő nem lehet testreszabni kiket mutasson, inkább az is kicsi. Még jó kedvenc csoportot ki lehet tűzni végül is így ez a hiba kikerülhető. De a kapcsolatokat 10-nél a kör alakú profilfotók miatt pláne muszáj lesz kicsire venni, nagyon zavaró a csempék közt a mozgó buborék.
    És évek alatt nem kezdtek semmit a csempékkel, startot miért nem lehet elmenteni sablonokat ha már rendezgethetjük ide oda. Lehet mondani az IOS ikonrács unalmas, de ott nem azt bámulja az ember, hanem az appokban van végzi a dolgát, gyorsan váltogat köztük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák