Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kato78

    tag

    válasz pendre54 #1354 üzenetére

    Üdv, igen, visszaolvasva amit leírtam, valóban árnyaltnak tünik a dolog. DE ez nem csak a L650 -nek szól, úgy általában az egész platformnak! Lumia 640 volt sokáig a kedvencem, föleg W8.1 -vel, aztán arra pakolgattam a W10 fel, ami egy idö után elvette a kedvem a WP -töl. Azonban ha nem is visszatértem, de kíváncsissából beszereztem egy L650 -et, nem használtan, szeretném azért hosszabb ideig használni. Telefonálni, sms -t küldeni, emailezni, netezni, navigálni ezzel a telefonnal is lehet, fényképeket nagyon jókat lehet vele készíteni. Persze mindig van egy jobb és szebb telefon, autó, ... Elöször én is kacérkodtam a 950 -vel, de nekem nem érte meg a 3x árat. Azzal a dologgal, hogy mi lesz akkor, ha nem lesz több WP -s telefon? Akkor nem lesz. A már használatban lévök itt lesznek akkor is, és valószínüleg jó sokáig fognak müködni továbbra is. Ez egy ilyen platform. Vagy elmesélhetem, hogy a lassan 6 éves HTC -m, a mai napig müködik, úgy, hogy 3 gyerek rágta, rágja, dobálja. Ez is csak egy telefon okos funkciókkal, függetlenül attól hogy android, iOS vagy WP -röl beszélnünk. Amitöl egy telefon oks, azt tudja. Az, hogy nincs esetleg hozzá több millió egymáshoz hasonló, csak más szinü vagy formájú app az áruházban, lényegtelen. Bankolni tudok a gépem ell is, talán biztonságosabb is mint telefonról. A lényeg, ezzel a telefonnal öröm telefonálni, a minösége messze veri a meglévö telefonjaim minöségét, a BB az, ami egy szinten említhetö vele. Nekem ez a fontos, hogy egy beszélgetés közben ne kelljen a telefont a fejembe passzírozni azért, hogy értsem, mit mond a másik fél. Az android sem olyan rossz, ott más igényeket kell és akarnak lefedni. A platformok jövöje pedig csak annyit ér, amennyit a gyártók is foglalkoznak vele. Ha utánaolvasol, akkor látni fogod, hogy a zászlóshajók sincsenek tovább mint 18-24 hónapig támogatva pl. androidnál, legyen az Sony, Samsung, Huawei, ... Itt WP -nél ez eddig megoldott, igaz, a 3 évesnél régebbi telefonok nem kaptak W10 -et, ellenben ami most a piacon van, megkap minden frissítést azonnal, MS -töl. Ez azért biztonságosabb talán, tehát nekem, az én szememben jó pont MS felé. Hogy a 650 milyen telefon? Ha az android felöl (innen váltottam) nézem, akkor kiegyensúlyozott, a telefonra igazából bármikor számíthatok, értem ez alatt, ha telefonáli akarok, müködni fog a készülék. Ha a bankolást nézem, oké, ez nem megy, megoldom gép elöl. Játszani nem szoktam telefonon, minden más pedig müködik. Lehet kicsit lassabban mint ahonnan jövök (Z3C), de ráérek, rohantam már eleget. Hogy pár év múlva melyik telefon mennyit ér meg, öszintén szólva kár is gondolni. Megmondom öszintén, a 3 éves Samu S4 -em ,ami akkor nagyon sokba került, semmivel nem rosszabb mint volt, mégsem adnék érte többet pár gombnál. Egyszerüen addig kell ezeket is használni, míg bírja a hardver. Talán ha valahol kitudnál próbálni egy 650 -et, ami már be van lakva, illetve pár hasonló készüléket, talán megkönnyítené a választást. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák