Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    az OLX teljesen eltünt ... de nem találok egy hirdetést a jofogason, ahol pénteken még értekeztem az uriemberrel ... nem komoly a baj, mert nem tudtam volna megvenni... de mi van, ha meg szerettem volna venni? (jó-jó persze ,,, én vagyok a f.sz, hogy nem adtam-kértem mailcímet .... de akkor nem jött át minden hirdetés Jofogas-ra?

    ami egy rakat kaka a olx.hez képest ... pláne a kirakat nevű förtelem ... igazi idegtépő fasság ...

    because: azzal fizetünk, hogy használjuk, ezáltal jobban eladhatóvá válik ... és ők el is adják magukat, mint értkesíthető felület ,.. nem is akárhogy ,... bármit keresel, egyből a képernyő alján kell bogarásznod, mert a kirakat, aminek köze nincs ahhoz, amit keresek, betölti a monitort...

    ezzel fizetünk, hogy mi, felhasználók tesszük eladhatóvá ezt a romhalmazt ... inkább arról kellene beszélgetni, hogy hol van ma magyarországon egy jó apróhirdetési oldal .-(

    mit szeretnél még fizetni?

    mikor egy apróhirdetési oldal automatizált, nem kell amögé 7 per 24-ben valaki aki rendbetartja ,,,

    PSP, meg severoldal ... lehet néha van egy kis adatbázis hiba, de az oldal megy magától ....

    csak egyszer kell(ene) jól megírni ....
    ... az én meglátásom az, hogy viszonylag kicsi, vagy egyszer befektetett jelentősebb humán erőforrással (leporgramozni az oldalt), egy domainnel, nem túl nagy tárhellyel jól keresnek, viszont ők azok, akik sz.rnak a userek fejére, igényeire ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák