Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz viera #474 üzenetére

    Én a "másik tábort" (már eleve ezt is utálom, hogy elméletben két táborra oszlik egy fórum, amikor csak rendszerekről beszélünk) erősítem, anno volt Samsungom, rossz tapasztalatom van vele, rossz rendszerrel (nem, még nem Android volt, hanem bada), de elismerem ha valami jóra sikeredett és a Note (még a 7 is az akksi probléma ellenére), valamint az S szériák egytől egyig elismerésre méltóak, ráadásul szerintem (és ezt többen is úgy gondolják, mint én) a két tábor felhasználói igényei is egészen mások, én ezért nem szívesen hasonlítom össze a két rendszert. Persze konkurensek, de számomra olyan értelemben, hogy ki melyiket tudja jobban belakni, nem pedig tudásra. Lényegében mindkettő ugyanazt tudja, csak másképp. Ennyi a lényeg. Ezért utálom "mindkét oldalról" ezt az idióta bizonygatást, főleg az elvakult emberekét. Kiváló telefon mindkettő és az S8 előtt is meglehet emelni a kalapot úgy gondolom, annak ellenére, hogy továbbra is tartom azt, hogy ezzel a mérettel (és persze rendszerrel :) ) nem nekem készült ez a készülék, de elhiszem, hogy rengetegen tudnak rá vágyni és rengetegen meg is vásárolják, mert valóban rengeteg érv szól mellette, ugyan úgy, ahogy egy Alma mellett is sok érv szólhat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák