Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz audi100td #49 üzenetére

    A tuning esetében minden előfordulhat. Emlékszek az Athlon XP-re. A 2500+-os Bartonról mindenki azt mondta, hogy megy 3200+-osként. Én anno 10 processzort teszteltem le vásárlás előtt, és egyik sem ment 2 GHz fölé. Pedig nem egy alaplapban néztem meg őket. Egy teljes napom ráment. Akkor én vettem egy 2600+-t, mert az ment a legtöbbet.
    El kell fogadni, hogy a tuning az szerencsejáték. Hiába írnak a tesztek atomjó eredményekről, könnyen lehet, hogy azokat nem kapod meg otthon. Én is csalódott voltam, de nem tudtam mit tenni. Alapon stabil volt, ez garantálják a gyártók. A tuningot azóta úgy fogom fel, mint egy ráadást.

    Hidd el, hogy alaposak vagyunk annyira, hogy a problémákat észrevesszük. Meg amúgy is az alaplapot képviselettől kaptuk. Nem szokás hangoztatni, de a média többnyire válogatott alkatrészeket kap, amelyek tuningnál jól mennek. Ezért nem szabad a tesztek tuningeredményeire alapozni. Mi is csak azért mérjük, mert menne a sírás, hogy miért nincs tuning. Amúgy hagynánk a fenébe az egészet. Semmi értelme.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák