Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz emvy #36 üzenetére

    Hát igen, az alacsonyan tartott komplexitással könnyebb gazdaságos gyártást elérni. Ebből kifejezetten nem értem például a Samsungot, mert ők már tényleg túlzásba viszik ezt a rókabőr témát... és elsősorban nem a dizájnra gondolok, az hogy az egységes, az rendben van, hisz "one face to customer" van minden iparágban, el kell fogadni. Szerintem az Apple-nek, ha a belső memória méret variánsokat is beleszámolom, sincs összesen tíz aktuális modellje, még lehet sokat is mondtam. Nyilván az alsó házban ők nem versenyeznek, de egyrészt lehet az Androidnak sem kellene (illetve egészen pontosan az androidos telefonokat gyártó cégeknek), másrészt annyi sok apró különbség miatt adnak ki egyesek új modelleket, hogy az ember tényleg nem látja az okát. Pl.: ne mondja nekem senki, hogy a Samsungnak minimum ÖT féle androidos modellel kell jelen lenniük a 15-25e forintos szegmensben. És akkor még a Duos modelleket nem is néztem. Félreértés ne essék, nem akarok flamelni, csak szerintem a vevőiket is szivatják, meg magukat is. :R

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák