Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz Zolik #16 üzenetére

    Gratulálok ha neked az jött le ebből hogy telefonnal eszek. Nagyon értelmes lehetsz. Egyébként az is vicces amiket állítasz. Honnan veszed hogy az emberek 60%-a tokban tartja a telefont? Úgy bírom mikor valaki csak úgy állít valamit. Én meg annyit tudok biztosan állítani hogy sok embernek számít az anyaghasználat és a legtöbb ember a fémet preferálja a műanyaggal szemben. Igaz én hasraütésre nem írok százalékot, de napi szinten szóba jön a fórumokon, főleg most a 2 fém keretes samsung megjelenése óta és biztosan merem állítani. Akár tokban tartja, akár nem. Egyébként ezzel a mekibe haveroknak mutogatós dologgal a saját szokásaidat vetítheted ki. Én nem azért veszek egy telefont hogy mutogassam, ilyen hulladék kajákat meg nem eszek és szerintem sokan vannak ezzel így.

    #19
    A másik nagyon értelmes akinek ez jött le az egészből.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • Xynis

    csendes tag

    válasz Zolik #16 üzenetére

    Attól hogy neked nem telik rá... :U
    Amúgy meg gondolom ez a 60% egy megbízható forrásból származik és még véletlenül sem 10-ből 6 telón ezt láttad az utcán. Tudom miről beszélek m8 előtt galaxy s3 volt a kezemben/tulajdonomban (fura mód az s3 sokkal könnyebben melegedett és recsegett ja és karcolódott) ég és föld a különbség (és most még csak arra gondolok mikor az ember a kezébe veszi a két készüléket) :)
    Én pl. nem tokban hordom a telefont és sok ismerősöm sem az iphone 4 vagy 4s készülékét.

    iPad pro 12.9

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Zolik #16 üzenetére

    1: Tudod, sok olyan ember létezik akinek igen is vannak igényi a telefonja minőségét illetően. Nincs azzal baj, hogy neked nincs, de fogadd el hogy van aki másra vágyik mint hogy egy bili műanyag darabot fogjon a kezében. Én pl. minden általam vásárolt termékkel kapcsolatban támasztok ilyen igényeket (pl. egy karóra is akár vagy televízió). Az más kérdés persze, hogy a pénztárcám nem megfelelő az igényeim kielégítésére :)

    2: Ha nem érted, hogy egy teljesen fém telefon miért jobb mint egy műanyag, akkor próbálj valahol (valami nagyobb Telekom üzlet pl.) megfogni egy HTC M8-at mondjuk, mellette meg egy Samsung Galaxy akármit.
    Akkor majd talán megérted hogy mit jelent a minőség, persze nem biztos ha meg is érted, akkor ez neked értéket fog képviselni, de akkor meg goto 1: :)

    [ Szerkesztve ]

  • SzaboZE

    addikt

    válasz Zolik #16 üzenetére

    Miért fém? Mert 1 év múlva nem hullik darabbokra az itt ott letört, megvetemedett műanyag... Ahogy nyeklik-nyaklik a belső rész úgy megy tönkre is. A fém megadja a tartást az alaplapnak és vélhetően sokkal tovább fog működni ennek köszönhetően. Egy ilyen vékony telefon műanyagból nem tú strapabíró. De kinek a pap, kinek a papné, részemről a vízállóság is szempont.

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák