Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz jacint78 #111 üzenetére

    Az volt a kérdés, hogy melyik erősebb a játékban!
    Nem, az volt a felvetés, hogy "ha valaki játékra keres processzort a mainstream kategóriában". Amivel kapcsolatban nekem az volt a meglátásom, hogyha mainstream processzort vesz valaki, ahol valószínűleg mainstream videókártyát fog párosítani hozzá, vagyha a játék a fő cél, akkor minél erősebbet, mert játékokban többet hoz az erősebb videókártyára fordított összeg. Persze ez sem általános érvényű, csak egy ilyen leegyszerűsített ökölszabály.

    Nem az a kérdés, hogy elég-e hanem az, hogy melyik az erősebb.
    Egyetlen egyszer sem használtam az elég vagy erősebb szót a teljesítményrelációk indikálására, szerintem felesleges ezen lovagolni. Tesztekre pedig továbbra is fogok hivatkozni, ahogy rajtam kívül számtalan másik fórumtárs is, mert ez a tesztek lényege.

    A nagy tesztoldalak teszteléseit inkább hagyjuk.
    És abban az esetben, ha nagyjából mind ugyanarra a következtetésre jutnak? Akkor mindenki téved? Mindenki a gyártók zsebébe rakott plüss bértollnok?

    de nekem ne zenéljél arról, hogy ki a hiteles
    Nem zenélek, főleg nem arról hogy ki hiteles. Inkább arról beszélek (írok?), hogy ki az aki szerintem egyre kevésbé. Az pedig a vagdalkozásodból ítélve egyre inkább te vagy.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák