Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacint78

    addikt

    válasz bunfi #110 üzenetére

    Arrogáns vagy azért, mert kiragadsz egy mondatot, teljesen félreértelmezed, majd felháborodsz és "lefenyítesz", hogy ne "kezdjem ezt"

    Az volt a kérdés, hogy melyik erősebb a játékban! Attól, hogy GPU limit is van,, még erősebb az intel játékban és nem érdekel, hogy szerinted meg a tesztoldalak szerint (ahol értelmetlenül szándékosan VGA limitesre van állítva a grafika) a másik is elég. Nem az a kérdés, hogy elég-e hanem az, hogy melyik az erősebb. Tehát ne gyere nekem megint a tesztekkel, ahol megállapítják, hogy akár az is elég lehet, nem érdekel és nem válasz a kérdésre!

    A nagy tesztoldalak teszteléseit inkább hagyjuk. Az ilyenek abból élnek, hogy fizetik őket, tudom, régen magam is csináltam és írtam tesztet, nem kell nekem ezt bemutatni ráadásul az még csak nem is "nagy" volt.

    Szerinted a legújabb komputexes cikk azért van tele ASUS cuccokkal és azért van a többihez is kiírva, hogy az ASUS támogatta őket, mert jófejek a cikkírók? Nincs ezzel semmi baj, az üzlet így működik, de nekem ne zenéljél arról, hogy ki a hiteles, pláne, ha saját infóm és tapasztalatom van a hardverekkel. :W

    [ Szerkesztve ]

    type your text here..

Új hozzászólás Aktív témák