Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz psg5 #6320 üzenetére

    Szia!

    Igen, ennyit az LG -ről !
    Én is oda küldöm/küldtem fel (mindig) bármi problémám is van/volt vele és korrektül megoldották a problémám/kérésem és cserélték amit kértem...

    Milyen gyártású a Battery ? (nekem 2017.07. adtak) nekem is kvázi új a battery és mondhatni, még 1-1.5 évig tuti kihúzza ilyen intenzív használat mellett is ahogyan én (is) használom :))

    Csak az a baj, hogy mondom szerzek be új batteryt (hasonló új gyártásút) és ez kb. máshonnan lehetetlen...csak az LG -től személyesen lehetséges...ha legközelebb Bp.-en járok, előtte rájuk szólok, hogy legyen "készleten/raktáron" battery és személyesen hozok el egy darabot...

    Van 2 db batterym , egyik új a másik 2015.11.-ik hó gyártású (kb. első széria) és az még tökéletes (kb. 5-6x volt töltve) és most ezt raktam be és használom.. (ezt USA CA -ból szereztem be)

    Az "új" battery amit LG adott, van róla dokum is, hogy mikor "cserélték" azt elvileg 1 éven belül tudom velük cseréltetni, vagy rosszul tudom ? /ha személyesen be viszem a Váci útra/

    MD
    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák