Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisocsi

    tag

    válasz bubus66 #3815 üzenetére

    Az XDA azért hivatkoztam,mert a samu és a htc elismeri őket! A HTC pl. az XDA kérésére-nyomására tette nyitottá a bootloadert! Én nem írtam azt hogy minden régió nyitott,hanem csak az EOU.
    Akkor okosabbak nem lettünk,de 1 próbát megért.

  • zack

    nagyúr

    válasz bubus66 #3815 üzenetére

    Győzött az L9 az Xperia T-vel szemben. :K
    Fent a JB 4.1.2. is. :))

    Írtam egy kisebb szösszenetet, egy Sony-s topikba is...

    "A Csajomnak vettünk telefont, és ment a hezitálás előtte, hogy Xperia T, vagy LG Optimus L9 legyen. Az L9 70k, a T 114k, tehát 44k lett volna a különbözet. A dizájn a Sony mellett szólt, de több dologban is előrébb tart az L9. Az első és legfontosabb, az a kijelző. Az L9 oda-vissza pofánveri a T-t kijelzőben. A T 100% fényerőn tudta azt a normális és élvezhető vizuális élményt nyújtani ami az L9-nek megy 50% fényerőn is. Persze nem lenne ezzel gond, csak ugye nem mindegy, mennyit zabál a kijelző használat közben. Hiába tudja 100% fényerőn az élvezhető szintet produkálni, ha cserébe merülni fog mint a Titanic. Ez volt az elsődleges oka az elpártolásnak. A másodlagos okok közé tartozik a papíron 4,55" colos kijelző, ami gyakorlatban jó ha 4,2" col, a kijelzőből elvett szoftveres kezelőpanel miatt. Egyszerűen nem praktikus hogy a kijelzőt csak a készülék oldalán levő gombokkal tudom felébreszteni, és a 4,2" méret bár elég sok mindenre, de fanyalogva néztem, hogy a kijelző alatti Xperia felirat helyett simán odafért volna vagy egy fizikális gomb, vagy egy kijelzőn kívüli kezelőpanel. Egy szóval baromi vastag a káva ehhez a valós képernyőmérethez. Mindezt a szerintük jól mutató és dizájnos kijelző alatti "Xperia" logó miatt.
    Ezért nem lett megvéve a T, és ezért lett Optimus L9. Erősebb a T? Persze. De az L9 átgondoltabb, minőségibb, és sokszor ezek a szempontok többet érnek mint a nyers erő. 90k-ért a T-t választottuk volna, ezzel kb be is lőttem, hogy a két telefon között maximum 20k differencia van reálisan, de akkor még mindig ott van a kijelző, ami szerintem 100% fényerőn nyújt vizuális élményt, amin a pénz nem segít.
    2x1Ghz neki mindenre elég lesz, és bár nem egy ligában játszik az L9 és a T, mégis az L9 tűnik átgondoltabbnak."

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák