Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Misály #92 üzenetére

    Van igazság benne, de hogy ne lenne életképes, azzal nem tudok egyetérteni. Tény, hogy technikai fronton van még mit fejlődnie a rendszernek, de meg lehet ezt jól is csinálni. Most tekintsünk el a főzicskétől, mert az vagy jól sikerül, vagy nem (mondjuk ez a ciki, hogy sokszor egy hobbista összelegóz egy ezerszer használhatóbb, gyorsabb, stabilabb ROM-ot, mint a gyártók förmedvénye, persze van kivétel). Viszont pozitív példaként tudom felhozni a Sonyt, aki az egységes hardver miatt nagyon szépen tudott optimalizálni. Egy maggal és 512 MB RAM mellett is gyönyörűen fut a rendszer, a felhasználónak nem azzal kell foglalkoznia, hogy most épp földhöz vágja-e a készüléket, vagy nem. De jó gyárilag a Galaxy S2 is, volt már hozzá szerencsém (az első generáció állítólag szar volt alapból, de a 2.3 már jó). Szóval tényleg lehet ezt így is csinálni.

    Btw Symbian. Használtam egy évig, E90 volt az első okostelefonom. Akkor nagyon szerettem, kb mindent megcsináltam rajta, amit most droidon, aztán meg se közelítette a hardver a Nexus S-emben levőt. Én a mai napig ellennék egy Symbiannal, csak nincs olyan készülék, ami tetszene (most nem a kinézetet mondom). A RAM kezelése szerintem nem rosszabb, mint a droidé, legalábbis a droid nagyon nem jeleskedik ilyen téren.

Új hozzászólás Aktív témák