Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joestone

    addikt

    válasz tutis #7741 üzenetére

    Korábban többször is leírtam , hogy azért került bele az 1clickes app2sd -be a full , mert a három betüs navi azt a könyvtárat is használja és megeszik 25-30M helyet.
    Kicsit túlkombináljátok az app2sd-t .
    Összefoglalva :
    az 1 menüpont esetén az újonnan települő programok az sd-re kerülnek , illetve a dalvik virtuális gép cache-e is.
    A 2 menüpont esetében a 1 menüpont könyvtárai és a cache könytár is átkerül (marketről letöltött cuccok ideiglenes helye stb.)
    A 3 menüpont esetében az 1 menüpont és az appdata könytár is átkerül (ide települ a 3 betüs navi egy része.)
    A 4 menüpont pedig az összes könyvtárat átrakja.

    A telefonon pedig biztonsági okokból maradnak a fájlok , ha az sd hibás vagy sérült akkor is el tudjon indulni a telefon ez különösen igaz a dataapp könyvtárra .
    Célszerú az app2sd-t megcsinálni rögtön flash után így megmarad szabadon a kb 110M .
    Tegnap írtam , hogy nem szükséges a memkártyát ki be rakosgatni a törléshez , ki lehet kapcsolni az app2sd-t az 5 menüpontot használva.
    Természetesen ahogyan eredetileg is írtam az 1 klikkes app2sd a 2.1 oprendszerhez készült. Az 1.6 esetében teljesen más a particiók felépítése ott csak a régi gscriptes mód működik.
    Javasolnám , hogy 2.1 esetében az 1klikkes app2sd-t használjátok (7427 hsz) ez kiváltja az 1 klikkes rootot is.Ezt lehetne az 1 hszben is módosítani.

Új hozzászólás Aktív témák