Hirdetés

  • Ilyen lehet a Samsung Galaxy Watch7 Ultra

    ma Renderképek mutatják meg a Samsung júliusban megjelenő új felső kategóriás okosóráját.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • twingos

    tag

    válasz csl1982 #7090 üzenetére

    üdv

    ezt én is észrevettem és mérgelődtem is ez miatt.nekem leginkább játszhatatlan volt szinte a 2 szint utolsó pályája.
    a telóm nincs agyonszorva mindenféle appokkal,nincs root és nincs app2sd sem és nem vagyok valami nagy játékfan sem.
    és akkor majd lehet kövezni (bár felesleges),mint az is,hogy annyi program fut a háttérben.
    feltettem egy task managert és kiirtottam mindent.viola.megy és nem akad.érdekes nem?
    elötte próbáltam a beépitett gyárival is leállítani a dolgokat,kikapcsoltam a live wallpapert,a szinkront ,a wifi ,a gps-t egyszóval mindent megtettem de nem segitett.
    és ne is próbáljatok meggyőzni arról ,hogy ez nem WinMo igen,igaz de akkor sem előnyös ha mindent megpróbál magában tartani azért az csak ott figyel a háttérben és csak emészti az erőforrásokat.

    ez csak az én meglátásom persze

    üdv

    www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

Új hozzászólás Aktív témák