Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    sziasztok....

    sikerült megbuhernom a telót.....kösznöm a segítséget quailstorm-nek és wwenigma-nak a ROM-ot....eddig tényleg frankón megy az új ROM...tetszik ez a 2.3.7....(tudom nem vok trendi, de nekem ez is újdonság)
    nem is volt olyan sok idő.....kb 1,5óra volt mindennel együtt....persze segítség nélkül nagyon sok idő lett volna....

    viszont ami egy nagy probléma,hogy a teló nem ismeri fel a SIM kártyákat.....anno is cseszekedett már többször, de azt hittem, hogy elmozdul a SIM kártyám(kikapcs, megmozgat és már működött is...max 2x kellett megmozgatni)....viszont most pénteken ,hogy megbolondult a telóm, akkor vettem észre, hogy stabilan nem látja a SIM-et....áhh mondom azért mert hülye....mondom majd ha megcsinálom, biztos magához tér....namármost megcsináltam és sajnos semmi....azt jelzi stabilan, hogy nincs SIM kártya a telóba....2 SIM-el is kipróbáltam, de semmi....pedig a SIM-ek működnek, más telóba kipróbáltam....
    sztetek mi lehet a gond? volt már valakinek ilyen?
    érdemes ezt még megcsináltatni? ha igen akkor BP-n hol csinálnak ilyet elfogadható áron és megbízhatóan?

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák