Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latza

    aktív tag

    válasz VarGabi #4787 üzenetére

    Nekem sokat segített valakinek a múltkori tanácsa, hogy a névjegyeknél kapcsoljam ki, hogy a neveket a sim-en meg a guglin meg mit tudom én hol keresse. Így a telón van mind és a korábbi hosszabb (15 mp mire bejött a címjegyzék) várakozási idők elég szépen lerövidültek (max 5 mp). Persze remélem a 2.1-ben még gyorsabb lesz. :K Azóta amúgy az sms-ek megjelenítésénél abszolút nincs késleltetés, pedig előtte azok is lassan jöttek be.
    Névjegyek => Menü => További => Megtekintés => Csak a Telefon legyen bejelölve.

    Néha a videókat nálam is akadozva játssza le (főleg app telepítés után), de restart után megjavul.

    Más: azt már tapasztalta valaki, hogy a saját kódolású (divx, h264, xvid) videóknál elcsúszik a kép és a hang? Ez mitől lehet? Kipróbáltam több videokódolóval, de egyszerűen nem lesz tökéletes. A gépen nincs vele gond, csak a telón. A 3gp-vel nem lenne baj, de borzasztó minőségűek lesznek a fájlok. A letöltött "gyári" South Park részeket (vagyis amit nem én kódoltam) viszont normálisan le tudja játszani, úgyhogy biztos nálam van a hiba. Nem kódol jól a C2D 3,1 Ghz? :((

    Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Új hozzászólás Aktív témák