Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    3 nap folyamatos tesztelés utáni tapasztalatok DevSwift AOKP 4.0.4 ICS-jétől:

    Ami egyértelmű előrelépés a 2.3-hoz képest:
    + baromi jól néz ki az ICS
    + az akksi egyértelműen jobban bírja, nálam elment 24 órát is sok nyomkodással és telefonálással, bár őrült kilengéseket mutat az akksiszint-grafikon (nem kicsit ugrál össze-vissza a kijelzés)
    + a menürendszer jobban bejön, jobb a galéria, jobb a tárcsázó, sokkal 21. századibb az összhatás
    + sok kis tweak-lehetőség külön menüben, kevesebb célprogit kell feltenni (ha pl. kapcsolókat akarok a status barra tenni, vagy a lockscreent akarom testre szabni)
    + atomstabil, egy újraindulás sem volt a 3 nap alatt

    Aztán kb. ennyiben ki is merül a pozitívumok listája. :(

    Negatívumok:
    - nagyon kevés a szabad ram, úgy, hogy még el sem indítottam semmilyen felhasználói alkalmazást
    - ennek hatására a launchert pillanatok alatt kidobja a memóriából, ha elindítok valamit, így szinte minden bizbasz progi használata után újra kell töltenie, addig csak az üres háttérképet bámulhatom hosszú másodpercekig
    - ezen még az sem segített, hogy feltettem az Apex launchert, és bepipáltam, hogy tartsa a memóriába folyamatosan
    - nem is értem, hogyan, de a képernyő mintha érzéketlenebb lenne, sok esetben háromszor-négyszer is rá kell bökni egy ikonra, hogy történjen valami
    - a megjelenített kép minősége kifejezetten gyenge, a betűk szőröznek, ugyanaz a háttérkép Joestone 2.3-on olyan, mintha egy más telón nézném, amin nagyobb a színmélység

    Ezek a hiányosságok az átlagfelhasználó számára - aki nem tudja mi az a swap és társai, vagy nem akar ilyenekkel szarakodni, mint én - a stresszmentes napi használatra gyakorlatilag alkalmatlanná teszik.

    Ment is vissza a Joe-féle 2.3 d2s.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák