Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonymus1

    csendes tag

    Szevasztok!

    Egy hete olvasom a forumot, az elejétől...Minden nap elvett pár órámat, de most már a végére értem:) Sosem volt még , okostelefonom de annyi jó dolgot írtatok róla, hogy megisrendeltem egy optimust.Ha minden jól megy ma délután már meg is érkezik.

    Nagyon hasznosnak találtam a topikot, főleg egy olyan kezdönek mint jómagam, aki eddig azt sem tudta mi az az android! De napok óta veletek együtt várja a 2.1-et! :D :D :D
    Rengeteg használható tanácsot olvastam, mind az androidról, mind a telefonról.
    Eddig azt sem tudtam mi az a rootolás, de mostmár több modszerrel is megtudnám csinálni:):):) De majd elválik ha a kezembe tarthatom az új társamat!

    Nekem elég újdonság lesz az 1.6 is ismerkedni, ezért nem fogom elkapkodni a rootolást, de valami béta verzio tesztelője sem leszek...

    Bár reménykedhetek abban hogy a frissen kihozott telomon már a 2.1 lesz?
    Gondolom hogy most egy jó ideig ez lesz a téma(2.1),
    és az újoncok értetlenkedése csak idegessé teszi a nagy"öregeket" :)
    Azért bízok benne ha valami nem lesz világos, vagy ha valamit nagyon elkurok...:) lesz itt aki a segítségemre lesz, bár mondom eddig is nagyon sok hasznos dolgot olvastam, és így is hogy sosem fogtam a kezembe ilyen telot, volt akirt én láttam el androidos tanáccsal:)

    Remélem ma tényleg megérkezik, az új haverom!!!
    Szép napot mindenkinek!!!

    PEACE

Új hozzászólás Aktív témák