Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzomby

    csendes tag

    Hello!
    Eddig nagy örömmel olvastam joestone csodás műveit és a v20bhunmod segítségével recoveryből felraktam a clockworkmod os firmwaret. Időközben már megnéztem az egyedi black romot is és így végül 3 kérdésem jött össze:
    1) a black romban lehet valahogy kategóriákat csinálni az ikonoknak mert én a gyáriban szerettem azt a lehetőséget, így meg kicsit ömlesztve van még ha jól is néz ki h alul felül a végtelene tekeredik?
    2) kicsit lusta vagyok és tudom mindekinek az a válasz hogy olvasd el az előző 22.000 hozzászólást de egy egyszerű igennemmel is megleégszem hogy lesz e minden szempontból működőképes 2.2, amibr kamrea bluetotth szóval minden működik
    3) az IGAZÁN fontos lenne számomra: app2sd-t telepítettem de azt írta ki hogy hibás és rájöttem hogy már egy korábbi telepítés során leszedtem a 8Gb s kártyából 500megsát ext2 nek majd mikor másodjára csináltam nem volt eszmeben és a windoes álatl látott 7,5gb ből szedtem le megint az 500 megát, Valahogy vissza lehet ezt csinálni mert így most 1 gigám elveszett de appsd nem megy. Nagyon köszönöm főleg ha a 3.re valaki rendes válsazt tud adni. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák