Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Szerintem sem kell még nagyon hiányolni a flash támogatást. Egyrészt, mivel az eddigi játékok túlnyomó része úgysem futna rajta normálisan, mivel a kijelzőméret, irányítás, stb... nem erre lett kitalálva. másrészt pedig, mint aki flash játék fejlesztésében már résztvett, elmondhatom, hogy írtó prociigényes jelenleg a flash. hiába törekszik az ember kompakt és optimalizált kódra, nagyon könnyen belassul az egész, ha sok egységet kell pl megjelenítenie, mindezt elég erős gépeken is (mivel még nem használ gpu-t). Nem vagyunk persze annyira tapasztaltak a témában, én főként amúgy is grafikusként vettem részt a fejlesztésben, de tapasztalt programozó haverom írta a kódot, és meg lehetett bőven fektetni még asztali gépen is. Mobilon meg felteszem méginkább. Amúgy nemrég voltam egy ismerősnél gépet "javítani", aki mondta, hogy a 6000+-os 4 giga ramos gépe lassan reagál. Erre néztem, hogy kb 10-20 flash progi (Ikariam és társai) futott egyszerre, a proci meg fulladt meg. Szóval azért a flash maga nem olyan veszett gyors, hogy ha lenne is rá támogatás, álom gyorsan fusson a telefonokon (pláne pl a mi 600 MHz-ünkön). Néha azért lehet páraknak kényelmetlen, de nekem még nincs meg olyan régóta, hogy azt mondjam, hogy hiányzik a telefonról :)

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák