Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz quailstorm #49394 üzenetére

    Van benne kalibráció de nem működik. Végignyomkodom a dolgot de a végén nincs semmi, a gyári kalibrálóban volt mentés gomb. Csak a vissza gombbal tudok belőle kilépni, nem is ment semmi kalibrációs adatot szerintem. A gyári romokban nem is kell kalibrálni, jó, de ha végigcsinálom a kalibrálást hogy kicsit mellé nyomok akkor veszi és félrehúz. Helyesen kalibrálva megint jó. Főzött romokban nem pontos de mindegyikben más mértékben húz félre. Legkevésbé a lengyel gyerek romjaiban (aki nem a pcfighter hanem a másik, már nem rémlik pontosan, pár éve már nem romoltam). Szegénynek az akkuja már nem az igazi. Még a gyári van benne, gyári függetlent vettem újonnan, LG disztributortól, rögtön ahogy megjelent a készülék, az első szállítmányból az egyik az enyém. Sose volt vele gond, rengeteg romot látott már, de most a dobozában pihen. Majd veszek bele egyszer egy olcsó akkut és lehet hogy bekerül az autóba OBD computernek (torque + BT obd dongle).

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák