Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoroStar86

    aktív tag

    válasz kelly416 #7861 üzenetére

    Hú bakker... Na megpróbálom röviden (és köszi a gratulációt, két nap szenvedés után majdnem szétvertem a laptopot ;] )... A probléma a következő volt (ha valaki nem ismerné a betegséget, amire majd diktálom a gyógyírt :P ): A telefonom az LG logó után se előre se hátra. Fastboot-mód abszolút nem működött, a világ összes LG-driverével sem. KDZ 10 mp után leállt, adb-vel sem lehetett SD-re semmit küldeni (a teló a fenének sem akarta látni a belső SD partíciót). Hard resetre semmi reakció. Minden KDZ-s próbálkozás után fastboot-ba dobott, ahonnan max a recoveryt értem el, de azzal se mentem semmire.
    Megoldás: letöltöd a tSilenzio's Automated LGNPST-t (köszönjétek meg emberünknek a batch fájlt, meg az automatizálást, én mindent külön szedegettem le + külön mókoltam a .dll-eket is) és az LS970_TeenyBin-AA.zip-et. Az első felrak egy programot, egy rakás drivert és regisztrál pár .dll-t a saját használatára. Ezzel a progival kell feltelepíteni a második linkben szereplő fájlt a telefonra (download mód), az LGNPST_LS970.dll-t használva. Nem kell megijedni, ha nem akar végig menni a folyamat, nekem is leállt 85%-nál, de nem probléma. Ha megvagyunk a dologgal, egy olyan telefont kapunk eredményül, amire KDZ-vel már bármilyen stock romot felnyomhatunk (magyarul gyári állapotot hozhatunk létre rajta). Onnantól pedig minden kinek-kinek ízlése szerint... :D

Új hozzászólás Aktív témák