Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz jooker82 #6571 üzenetére

    Szia! Régen láttalak (utoljára kb. az előtt, amikor eladtad az O2X-edet :D )
    Szerintem azért maradt meg gyári beállítás visszaállítás után a root, mert az valószínűleg csak azt a partíciót takarítja, amit az alkalmazások ill. rendszeralkalmazások, és azok beállításai használnak. A root jog pedig ugye a kernelben egy hozzáférési szintet jelent, tehát a rendszerpartíción jelenik meg bejegyzésként. A frissítés utáni megmaradás is hasonló okból lehet, mivel ugye a kdz, mint anno O2X-nél, itt is megtartja a beállításokat / bejegyzéseket, csak frissít és nem töröl. Ha lenne SmartFlash-hez hasonló megoldás, akkor az biztosan letakarítaná. Vagy gondolom van mód unroot-ra is, ennek még nem néztem utána, egyelőre a root-ra sem volt szükség (bár majd lesz, pár alkalmazás TB mentését át akarom húzni ide).

    tasakos: Mindent pontosan úgy csináltál, mint ahogy a leírás előírja? Tehát: LG united driver telepítés, msxml.msi telepítés, KDZUpdater-ben 3GQTC, CS_EMERGENCY? Illetve a .kdz fájl nincs olyan helyen, ahol nem fér hozzá az alkalmazás? Nekem ezekkel a beállításokkal az 1.0.4.4 verziós updater rendszergazda módban Win7 Professional N x64 alatt simán kezelte a v10H-t (a KDZ updater az Asztalon volt egy mappában, a .kdz pedig simán az asztalon).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák