Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Hiperhuje #6322 üzenetére

    Én nemrég nyaralás közben jártam meg a "Download módot".
    Helyszín, falu. Számítógép a közelben sincs. Internet talán a faluban sem. Hogy ne legyen jó dolgom, külföld, tehát mobilnet kilőve. Terv, aktív pihenés. Semmi média, semmi telefonálás, semmi kötelezettség. Játszottam kicsit ébredés után, ameddig az Asszony az álmait leste. Amikor felébred, mennék ki reggelit összelapátolni, de előtte még a telefont gyorsan töltőre dugom. Na akkor látom, "Download". Ej, mondom. Hogy azt a jó édes... töltőről le, töltőre rá, kikapcsol, bekapcsol, kevés híján sarokba hajít, de egyre csak "Download". Ott gebedjen meg, kikapcsolva töltőn hagytam és mentem reggelit csinálni. Mire visszamegyek, hát nem be van kapcsolva, gügyög a PIN után és minden rendben? Pedig fel sem töltött, tehát még arra sem tudom ráfogni. Ezt csak úgy mondom, hogy ha esetleg valakinek valami gondja lenne vele, sz@rja le, igyon egy sört, egyen egy szendvicset ameddig ki van kapcsolva, majd próbálja újra és idegeskedjen később. :))

    Amúgy mindenki megnézheti, volt már dolgom Amoleddel, IPS-es, láttam a Z TFT-jét is. A RAZR I színes Amoledje nagyon tetszik, a G IPS-e szintén. A kettő között a Z nem nyerte el a tetszésemet. Volt ION-om, annak szép volt a kijelzője. De az tény, hogy a Sony továbbra is ezt a fakó gyagya kijelzőt erőlteti, pedig anélkül (és a Cordon nélkül) sokkal több vevőre számolhatnának. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák