Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravebp

    senior tag

    Mai levelezésem az LG ügyfélszolgálattal:

    LG Electronics Magyarország!: Üdvözlöm! Csikós Csaba vagyok. Miben segíthetek?
    én Üdvözlöm
    Én: Két kérdésem lenne
    Én: Az1. hogy az optimus G (e975) tipusu telefon várható-e más szolgáltató kínálatában, vagy csak a telenornál?
    Én: 2.
    Én: PL az expansystól vásárolt készülék garanciája érvényesíthető-e az lg magyarországnál
    Én: ?
    LG Electronics Magyarország!: Egyelőre erről nincs hivatalos információnk.
    LG Electronics Magyarország!: Az ön által megnevezett kereskedő nem partnere az LG magyarországnak.
    Én: mikor várható erről hivatalos info?
    LG Electronics Magyarország!: Tehát fontos, hogy EU-n belüli legyen a készülék.
    Én: Eu-n belüli a készülék, de nem magyar régióra szánt.
    Én: tehát ha eu régiós akkor azt az LG szervízbe lehet vinni?
    LG Electronics Magyarország!: Lehet, szükséges hozzá az eredeti számla illetve a jótállási szerződés.
    LG Electronics Magyarország!: Fontos, hogy csak javítást tesz lehetővé készülék cseréjét nem
    Én: rendben, de akkor az nem gond, hogy az eladó esetlegesen nem LG partner,csak legyen EU régiós a telefon, és legyen számla, illetve garanciajegy
    LG Electronics Magyarország!: Ha a szerviz úgy dönt, hogy csereszavatos akkor azt vissza kell juttatnia a vásárlás helyére.
    LG Electronics Magyarország!: így van
    LG Electronics Magyarország!: Persze az is fontos, hogy forgalmazzuk az adott típust.
    Én: ez világos, rendben, köszönöm.Esetleg mikor várható hogy lesz infó, hogy máshol is megvásásrolható lesz-e a telefon?
    Én: És az Lg Optimus G típust forgalmazzák?
    LG Electronics Magyarország!: Illetve ha magyarországon vásárolta akkor a kiskereskedőnek kell vállalnia a garanciális javítását.
    LG Electronics Magyarország!: igen
    Én: és gondolom önöktől ditektbe nem megvásárolható a telefon, ugye?
    LG Electronics Magyarország!: Sajnos nem.
    Én: Esetleg mikor várható hogy lesz infó, hogy máshol is megvásásrolható lesz-e a telefon?
    LG Electronics Magyarország!: Erről nem tudunk önnek felvilágosítást adni.
    Én: köszönöm a segítséget

    [ Szerkesztve ]

    Rave

Új hozzászólás Aktív témák