Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esox

    senior tag

    Django x1.4 után akartam tegnap feltenni Paranoid-ot.
    Sok idegesítő dolog van a djangoban:
    Egyre többször van az, hogy valaki hív, felveszem és az első fél másodpercben őrült hangerővel jön a hang külső hangszóróból... sokszor minden ok nélül bezár a böngésző... feltettem a dolphint, az is.
    Sdcark szkennelése néha több, mint 5 percig tart, persze ilyenkor nem megy a fényképező, amit énigen gyakran használok... amikor épp nem fagy ki...Kb ezek a hibák vannak, ami számomra nagyon sok és nagyon nem elhanyagolandó dolgok.

    Szóval paranoid:
    Először még a régebben kártyára másolt pa_p990-2.6-07-newbl-tonyp.zip -et akartam, de vmit hibát írt, gondoltam rossz a fájl (mondjuk emlékeztem, hogy csináltam md5 ellenőrzést...fura is volt), ezért újra leszedtem, de immáron a pa_p990-2.6-08-newbl-tonyp.zip (08-as verziót). Újra MD5, minden f@sza...telóra fel. Recovery, majd intsall form sdcard és megintcsak hiba.
    Mindjárt megnézem pontosan mi is volt.

    Opening updade package után:
    assert failed:getprop("ro.product.device") =="p990".....sornál
    E:Error in/sdcard/ROM/Paranoid/pa_p990-2.6-08-newbl-tonyp.zip (Status 7)
    Installation aborted.

    ja és utána írja még hibának, hogy nem tudja mountolni a /cahc/reovery alatt lévő log fájlokat...

    Mit rontok el?

    __̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák