Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iceman1988

    tag

    válasz tommyka_-_16 #19903 üzenetére

    Nem vagy egyedül! Mostanában én is szívok vele rendesen. Azt kezdte el nekem csinálni, hogy a térerőt dobálja össze-vissza, megszakítja a hívásokat, ha a hívásokat megszakította akkor volt már példa hogy olyan szinten lefagyott a készülék, hogy az akkut kellett kivennem mert semmire sem reagált. A legújabb tünet hogy a kijelző vibrál. Ezalatt azt értem, hogy a háttérvilágítás vibrál, de néha ezalatt az ikonok is furcsák. Az meg, hogy a képernyőzár képe foltokban ott marad már nem is említem mert már megszoktam. Nekem is most már sokadszor van a szervizben mivel már ott tartok, hogy szinte használhatatlan a telefon. Hozzáteszem a képernyővibrálást akkor kezdte amikor hétfőn bementem a készülékért a szervizbe, hazajöttem majd akkor vettem észre, hogy valami nincsen rendben.Véleményem szerint a te problémáidat orvosolná egy szoftverfrissítés, ha nem is minden probléma tűnne el de nagy része megszűnne.
    Igazság szerint én is azért vettem meg (nincs 1 éve) mert mindenhol csupa pozitív véleményt olvastam róla. De most már ott tartok, hogy ha meg tudják csinálni akkor marad, ha nem akkor csere.

Új hozzászólás Aktív témák