Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tommyka_-_16

    csendes tag

    Hát nem tudom ki hogy van vele de én a mai napig bánom hogy az n95 8gb-at lecseréltem az arenára.
    Kezdjük ott hogy már rögtön az első nap baja volt...a kijelzőn valami oknél fogva az alap kijelző mögött ott marad a képernyőzár körvonala szép fényesen vibrál irtó szép látvány mondhatom, zenelejátszóba ha az albumokhoz akarok lépni elfehéredik a kép és marad a jó öreg szedjük ki az akksit mert lefagyott a teló, megnyomom a menüt erre behozza a tárcsázást vagy a kamerát, vagy a parancsikon kijelzőn megnyomom az üzeneteket és bejön a kamera(csak ugy mondom h az 1ik a bel felsőbe a másik a jobb alsó sarokba van) meg egyéb ilyen apróságok de a legnagyobb kedvenc amikor ő ugy dönt hogy feloldja a képernyő zárat és a kimenő hívásokba elkezdi hívni a legutolsó hívásomat....
    nem tudom ki hogy van vele de én ennél sz*aarabb telóval nem talákoztam. Pont azért volt csere mert annyira agyon sztárolták h milyen jó teló az n95 8gb meg ilyen olyan bajokkal küzd. Nálam pont fordítva alakult mert a nokia tökéletesen működött az lg meg többször jár szervízbe mint a zsebembe ( most van ott 8adszorra)
    de jön a felmentés és érkezik az n97em végre

Új hozzászólás Aktív témák