Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi819

    csendes tag

    Én hiszek neki, gyakorlatilag az én telefonommal sincs semmi baj, azonkívül, hogy az akksi nagyon hamar lemerül, de mivel használt a telefon, lehet hogy szar akksival kaptam...
    Egyszer se fagyott még le, a wifi megy mint a szél, a múltkor 3 órán át nyúztam vele (töltőről persze), youtube is megy, még stresszeltem is a telefont, hogy gyors egymásutánban végigjátszás nélkül megnyitottam 5-6 videót és pillanatok alatt kapcsolódott. A minősége viszont nem megy HQ-ban, ment ez egyáltalán valakinek ?
    Az ébresztővel sincs semmi gond, bár én azt nem használom, van külön ébresztőórám, csak megpróbáltam.
    Zenehallgatás is megy, itt is össze-vissza stresszeltem a telefont, tekergettem gyors egymásutánban a számokba, majd váltottam a következőre, ki-be húzkodtam a fülhallgatót, szóval kapott a telefon rendesen :).
    Semmi olyan hibát nem tapasztaltam, amit leírtatok, pedig eléggé féltem mikor megvettem a telefont, hogy tele lesz hibával. Hát ennyi.
    Mondjuk a 4-5 nap készenlét szerintem eléggé túlzás, még egy hagyományos telefon se bírja olyan hosszan.

Új hozzászólás Aktív témák