Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jooker82

    nagyúr

    válasz Dr.Anonymus #185 üzenetére

    Nem feltétlen az a gondom h felső kategória,sőt ott keresgélek.A viewtym anno még drágább volt mint most ezt te vetted 94000hufAmiért most 40 nél töbet nem kapnék.A renoirba a gps-t ahogy mondtad nem sokmindenenre lehet használni,a wifit is csak pár helyen plázák ilyenek ahova nem sürün járok.a videó ugyanaz és nem hinném h ég és föld lenne a kamerába a különbség,a viewtyvel is lehet tökéletes képet is lőni.de inkább szabadba.Beltérbe silány.
    Nem tudom h a teszteken mit láttál de komolyan a k800 sötétbe tökéletes,mert hát nekem volt.+k750 is.Na ott már ég és föld a kettő.Összességében a fényképező részét lehet h a k800 nak választanám mint a viewty.Persze minden másban gyengébb.
    Jól jártál tényleg a 8gb al,ez gondolom csak a nextel ajándéka.Ritka az ilyen.Az én usb-m is gyorsan másol.De én mindig convertálom a filmeket ,mert általába amit leszedek az 4:3 as és ugy a két szélén ott a fekete csik.Ha convertálásba kell segitség szólj!!
    Az omnia hd tényleg jó jenne de a vaku nekem is hiányzik meg biztos bazi nagy lehet sok az a 3,7col. Nameg ki tudja még mikor jön és menyiért.Lehet megvárom a viewty 2őt.32gb belső áááá

    LG G2 32 GB 4.4 AOS

Új hozzászólás Aktív témák