Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Anonymus

    addikt

    válasz jooker82 #184 üzenetére

    nekem úgy tűnt hogy a k800as még nappal is sz@r fotókat készít nem hogy éjszaka...
    (kb. egy tucat tesztet végignéztem anno, mivel a k750emet arra szerettem volna lecserélni... de nagyon nem győzött meg az egész)
    szerintem a kamerája a viewtyhoz képest ég és föld, de persze nem biztos hogy ez még önmagában megéri neked a váltást, mert hiába jó ár érték arányban a telefon de még mindig a felső árkategória...

    egyébként én se találom a tökéletes telefont, azért is vettem meg bánatomban ezt, mert már elegem volt hogy állandóan várok... :D
    pl. ott a Samsung omniaHD, amiből meg lencsevédőt és vakut hagyták ki... :(
    meg hát symbian... :((( inkább android lenne... :O
    de ezzel per pillanat meg vagyok elégedve, a web böngészője kegyetlen jó,
    elsőre rögtön az index.hu-n próbáltam ki, gondoltam jól megszivatom...de pont úgy behozta mint egy asztali gép webböngészője.. hát néztem egyet...
    a szó kombináció lehetőségeket előre felkínáló qwerty szövegbevitel is nagyon tetszik..

    az is kellemes meglepetés volt, hogy adtak hozzá egy 8gigás kártyát ajándékba...
    föl is dobtam rá a egy 700 megás avi filmet, és minden akadás mentesen viszi, ráadásul az egész kb. 5-7 perc alatt fent volt usb-n keresztül, szóval jó gyorsan másol

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák