Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agota26

    csendes tag

    Sziasztok!
    Most vettem egy ilyent én is.Az ára volt kedvező,de amúgy egy nagy fos.Igen-igen lassú!Alig jöttem rá h a "számok léptetése"-vel tudok folyamatosan zenét hallgatni,de akkor mindent,hiába van lejátszási lista.Kattog,mint vmi ezeréves alcatel,figyelmetető hangot ad minden mentésnél,amit nem tudok kikapcsolni,a kamera pocsék,összehasonlitottam a samsungommal,ami szintén 1,3-as,óriási a különbség.A fülessel,(amit amúgy nem fogok használni mert nem a kicsidugós hanem a nagy,ami szétnyomja a fülem)nem lehet hívást fogadni.Adatkábel nincs.A képeket kilistázáskor alig lehet felismerni,torz és kis felbontású.Nekem az is furcsa h a saját mappában nincs "zene" mappa,csak "hangok",amiben a csengőhangok és a zenék együtt vannak.A memokártyát jól eldugták,igy akárhányszor ki akarom venni ki kell kapcsolni a telot és szétszedni(még szerencse a telo hátulját lepattintani viszonylag könnyű)de akkor is feleslegesnek tartom ezt.
    Ami a legfontosabb,azért cseréltem le a 3.samsungomat(eco)mert nagyon nehezen értettem meg amit beszélnek hozzám,főleg a munkahelyemen ahol csivitelnek körülöttem ,erre beleválasztottam ugyanolyan pocsék ez is,csipog-recseg-ropog!!!!:(:(
    Ez az első benyomásom erről a csodáról,talán egy jót tudok mondani róla h 3napja van meg de azóta nyomkodom,meg a fiam játszik rajt,tegnap 5 órán keresztül szólt a lejátszó,és még frankón birja az aksi.
    Ha szabad ilyent mondanom,ne vegyetek ilyent.

  • agota26

    csendes tag

    Sziasztok!Megint én.
    Egy hetes a telom,ma megadta magát a drága.zenelejátszás közben lefagyott,még kikapcsolni sem lehetett,felhívni sem,egy óra múlva kivettem az akksit és újra bekapcsoltam,na most izgulhatok h reggel felébreszt e.

Új hozzászólás Aktív témák