Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viraga

    tag

    válasz pillecukor98 #95 üzenetére

    Ha ilyen olcsó érintőset akarsz, sztem azt vedd amelyik legjobban tetszik külsőre... Nincs köztük nagy különbség, egyik modell ebben jobb, a másik abban. Az LG mobilok sokat fejlődtek az elmúlt pár évben, ebben a kategóriában sztem jobb, mint a samsung. Nem lehet márkákról általános képet alkotni, manapság termékeket kell nézni. Kb az összes nagy gyártónak árcetlitől függetlenül vannak kiváló és csapnivaló mobiljai egyaránt, és ez alól az LG sem kivétel.

    A teszttel ellentétben a hátlappal egyelőre nincs problémám, bár tény, h nagyon könnyen lejön, kb 2 mm-t kell tolni rajta és lent is van. A zsebemben még soha nem maradt, de nem is tartozom abba az állatfajba aki percenként leszedi a hátlapot (meg a távirányítók elemrekeszét, meg mindent amit le lehet). Az ilyen embereknél pár héten belül önjáró lesz, az biztos. Kicsit nagy kezem van, így az érintőképernyőt szövegbevitelre kb egyáltalán nem tudom használni - tinilányok előnyben. A virtuális qwerty absz. felejtő, ceruzával jó lenne, de az ugye nincs hozzá. A "hagyományos" mobilos kiosztás jobb, de nekem ehhez is nagyon koncentrálni kell, buszon, utcán, mozgás közben bármit próbáltam beírni, esélytelen volt, az eredmény mindig vmi "Gdrjlzt" lett. A kijelző az árához képest sztem korrekt, nagy és szép a képe, és egész jól kihasználja a telefon, szép a menü és úgy általában minden. Egész jól testreszabható, gyárilag is sokféle háttér, szín, stb van benne, és persze saját képeket is meg lehet adni ha ez nem elég. Jó a rádió és a zenelejátszó, bár idétlen, h a rádió widget nézetben már nem ír ki RDS-adatokat, csak hullámhosszt és programhelyet. Multitasking jó lenne, ha könnyebben lehetne váltani a futó programok között. Automatikus képernyőzár idegesítő, csak a késleltetés idejét lehet megadni, de azt, hogy csak a kezdőképernyőn vagy menüben is zárjon-e (vagy esetleg mely alkalmazásokban...), már nem, a hangprofiloktól való függést pedig főleg felejtsük el. Ez azért gáz, mert a bill.zár gombja nagyon rossz helyen van, jobb kézben tartva a telefont az ember tenyere alatt. Balkezesek előnyben. Működés: helyenként tényleg lassú. A menü gyors, az alkalmazások is gyorsan indulnak, ezekre kb semmit nem kell várni, de a névjegyzékben sokszor döcög, össze-vissza sebességgel görget, stb (pedig nincs 800 névjegyem...). Sokszor 1-1 mentésnél, beállításnál megakad, és azt hiszi az ember h nem jól nyomta meg a "gombot", másodpercekig tart mire vmit reagál. Ha a névjegyzéket háttérbe teszi az ember úgy, h előtte belegörgetett, akkor újabb megnyitásnál a lista elején áll... Igaz ez az összes menüre is, minden oldalnak mindig az elejére ugrik mikor visszatér rá, ez sztem gáz...

    Összességében: nagyon kis tünci-bünci, sajnos inkább szép mint jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák