Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slayernick66

    tag

    Sziasztok,

    probaltam atolvasni minden hozzaszolast, de megis maradtak bennem kerdesek. Akksi szempontbol nagyjabol megnyugodtam a sokatok altali 6-7 oras kijelzoidovel, viszont ket dolog nem egyertelmu szamomra.
    Egyik a szin, en piros es szurke szineket lattam eddig, viszont a promokepeken latok matt verziot es fenyeset is. Letezik ez a ketfele verzio, vag csak fenyes van?
    Masik kerdes a kamera. A mobilarena tesztben azt irjak, hogy nem eri el a G3 kamerajat. De aztan volt SW-es frissites is meg minden, a kamerahoz hozzanyultak, vagy hozza fognak nyulni meg szerintetek? Mai mezonyben mennyire szamit jonak a kamera?
    Na kozben lett egy harmadik temam is, hogy ha vasarolni akarok, arukereso mar 78000-tol ad ajanlatokat, de nem tudom hogy a kulonbozo garanciak kozott mi kamnu es mi igazi? Mi az hogy SW garancia? Az nekem hulyesegnek hangzik.. SW-re garancia? Meg a masik hogy bolti garancia. Van bolti es van gyartoi?

    Bocsi ha sok hulyesegt ekrdeztem, de msot kezdek uj telo utan nezni, es probalok felrampelni a temaban.

    Koszi a valaszokat elore is!

Új hozzászólás Aktív témák