Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • typical bro

    csendes tag

    Sziasztok!

    Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy mi alapján érzékeli a telefon, hogy a tok zárva, vagy nyitva van?

    Mondom miért fontos: anno ilyenem volt, de kikopott a csatlakozás, ezért a flip leesik, azaz mindennapi használatra alkalmatlan, ezért rendeltem egy ilyet.

    Kicsit fúrtam-faragtam, mire az infra, a micro USB és a 3,5mm-es jack is tökéletesen használható lett, de egy dolgot megfigyeltem: mikor kinyitom és a flip részt hátrahajtom, a mágneses miatt stabil marad, de a fogása kényelmetlen volt, így az anyagra való tekintettel kicsit megtörtem/meghajlítottam/deformáltam ezt a bal oldali ívelt részt, ahol az elő és a hátlap egymáshoz csatlakozik. Most a fogása kényelmes, de ha teljesen összenyomom, zárt flipet érzékel, holott az még mindig hátul van.

    Mivel a régi műanyag toknál nem volt ilyen probléma, ezért gyanítom az érzékelők távolságától függ, hogy bejön-e ez a flip menü vagy nem. Na ennek az érzékelőnek kellene tudnom a helyét, hogy tudjak annyit mókolni, hogy teljesen hátrahajtott állapotban ne hozza be a flip menüt, azaz például ha a telefonon oldalra döntve Messengerben írok az egyik ismerősnek, akkor a szöveg írása közben ne jöjjön be a flip menü.

    Remélem érthető voltam a hosszú szöveg ellenére. :D

Új hozzászólás Aktív témák