Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    Nem tudom itt mennyire szabad ezt, ha sértő vagy nem ide való akkor majd törlik, de had másoljam már ide a bemutatkozását egy oldalon..

    "Az Origo.hu fotóriportereként dolgoztam 2006-2014 között, ugyanitt 2005-2006-ban képszerkesztő voltam. Emellett a Szellemkép Szabadiskola fotó szakán tanítok. A 2011-es Sajtófotó Pályázaton négy díjat szereztem, köztük a 30 év alatti legjobb teljesítményt nyújtó fotóriporternek járó különdíjat. Háromszor nyertem el a Pécsi József fotóművészeti ösztöndíjat. 2010-ben a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem fotográfia szakos hallgatójaként BA diplomát szereztem. Ezt megelőzően, 2002 és 2005 között elvégeztem a Szellemkép Szabadiskola fotó szakos képzését, 2002 és 2007 között pedig az ELTE portugál-kommunikáció szakpáron szereztem MA diplomát. Jelenleg szabadúszó fotográfusként dolgozom számos magazinnak itthon és külföldön, emellett a Fiatalok Fotóművészeti Stúdiójának vagyok vezetőségi tagja."

    Tipikus agyoniskolázott ember aki bemagolta a dolgokat,de érzéke nincs hozzá..
    Ráadásul még tanít is! Csodálkozunk, hogy egyre több az inkompetens fotós a szakmában?
    További, No Comment...

Új hozzászólás Aktív témák