Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBHCCKR

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én már augusztus óta az utolsó budapesti bl40-es tulajdonosa vagyok.:D
    Rögtön utána vettem hozzá egy 8 gigás noname microsd kártyát.
    Teleraktam filmekkel, zenével, pdf, doc minden.
    Film: A filmeket nagyon kicsi méretben érdemes feltenni, mert akkor minden oké.
    Felraktam rá natív felbontású rally videót és néhány belassuláson kívül tökéletesen futott. Gondolom a kódolás passzolt neki. Azért többet nem csinálom kitudja mennyire melegedne túl.. A videók szépek, a hang jó, nekem ezzel abszolúte nincs bajom. Működik!
    Zene: Félig jó félig nem. Soha életemben nem használtam a fektetett módot az egész egy kurva nagy szar amit nem értek hogy miért csináltak az lg mesterei. Tényleg egyszerűen időt és energiát dobtak ki az ablakon. A zenéket nehéz kikeresni, bár ha id3-tag szerint csoportosítod akkor végeredményben egy kezelhető zenelejátszót kapsz. A hang végre hangos. Nekem 16-oson elég reggel, és amire elfárad a dobhártyám este elég a 17-18. Sőt sok számnál már az nagyon hangos. Tehát itt nem szerencsétlenkedtek mint apple-nél hogy minden halk nehogy bántsa a fülecskét.
    GPS: Egyszer volt rá szükségem, googlemaps be, egy pár másodperc múlva megmutatta hol vagyok, és már láttam is az utcát ahova el akartam jutni. Na azóta 100szor megpróbáltam unatkozásból, hogy mégis hol vagyok... kiderült hogy ott ahol eltévedtem egyszer. Azóta nem mondja meg nekem hol vagyok. Kipróbáltam standalone-t, assisted-et de a gps nem létezik számára. Mondjuk nem is kell nekem gps...
    Dokumentumok: Mit is mondjak. Megint egy félig működő dolog. Megnyit mindent, olvasható, de oldalszámra ugrani lehetetlen, nagyított szövegnél lapozni szintén. Egy undorító gnóm ez a dok. olvasó. Ja és igen. Miért nincs szövszerkesztő?!
    Telefonálás: Nagyon óvatosan kell, én fiatal vagyok egérrel jól lövök, gyorsan gépelek de az a rohadt piros gomb néha nem áll kézre és van hogy anyámat kinyomom 3x. Egyszerűbb lenne az egész képernyőre egy naaaagy piros fogad gomb.
    Internet: Ez is amolyan félig jó megoldás. Felraktam fullscreen operát. Így a legjobb. Azon keresztül letöltök meg a javascriptes oldalakat nézem ami ugye a mobil böngészőben lefagyna pár percre. Netezni tök jól lehet a mobil böngészőn. Nekem nincs bajom vele.
    Szervíz kód: Imádok hülyéskedni vele tele van jó kis dolgokkal. A fake language viszont a legjobb. Egyik osztálytárs sem tudja hogy facebookozhat rajta :D
    Kékhalál: Hetente ötször újraindul. Nem tudom miért, de egyszer úgy érzi eljött az ideje és akkor képnézegetés közben, telefonálás közben, egy helyben hagyva... újraindul.

    Nekem az a véleményem róla hogy ez egy nagyon jó telefon, csak annak való aki nem azért vette meg hogy telefonáljon, és sok ideje van rá. Főleg mert lassú.

    Ha új telefont vennék nem ezt vettem volna meg. Már biztos olyat amibe bele lehet nyúlni, mint az android, és sok kiegészítő van hozzá. De mivel ez van, azért nem bántam meg teljesen. Gigantikus a képernyő, zene videó internet. Mit akar egy olyan ember akinek max 40ezre volt rá?

    [ Szerkesztve ]

    kona kula rock shox recon mach1 exe 12 kg

Új hozzászólás Aktív témák