Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Bitpalace #3140 üzenetére

    "Amúgy azt nem értem, hogy amiket feltöltöttem képeket ott látszik, hogy 2 C - meghajtóm van csak az egyik nem látszik."
    Gondolom erre gondolsz, szerintem jelöld ki azt a kérdéses második C-t, kattints a Beállítás gombra, ott meg próbáld törölni a korábbi visszaállítási pontokat (ha van), aztán ott kapcsold ki a visszaállítási pontot. Fogalmam sincs, miért listázza kétszer, én sem értem...

    "Akkor van egy 200Mb és egy 15Gb az utóbbi tudom, hogy a OKR-nek van fenntartva, no meg az OS-nek. De a többit nem értem..."
    Milyen többit nem érted erről? :D Az általad említett kettőn kívül a C és a D van.

    "A lapozófájlméretet sem buzgerálom inkább, mert a végén már tényleg túlságosan elmerülök ezekbe a dolgokba."
    Az általam mutatott beállításokkal biztos, hogy nem lesz bajod (tud terpeszkedni 3 GB-ig, ha kell, aminél igencsak meglepődnék, ha többre lenne szükséged). Cserébe kapsz némi plusz tárhelyet.

    "Valahol azt olvastam, hogy egy szűz OS gyorsabb mint a frissítésekkel telepakolt OS és sokan emiatt ki is kapcsolják azt, hogy ne lassítsa a gépét vele. Szerintem ebbe annyi igazság van hogy picit lassabb lesz tőle az OS, de sok hiba ez által lesz kijavítva, nyilván nem véletlen jönnek frissítések."
    Hát ja. Aki kikapcsolja bármilyen OS frissítéseit (főleg ilyen indokkal), az idióta. Nem kell rá hallgatni. Amúgy meg azt így kategorikusan kijelenteni, hogy a frissítés lassítja az OS-t, az is szimpla baromság. Ja, és a legjobb, hogy aki ilyet csak úgy kijelent, az általában alá sem támasztja szakmai érvekkel, hogy pontosan mire gondol, melyik frissítés lassítja az OS-t, és miért. :)

    "Amit akartam még kérdezni, hogy a tapipadnál lévő OKT- gombbal ha film üzemmódba teszem a laptopot, akkor az a képs és hangra is hatással van? Azért kérdezem ezt, mert tv-re küldöm a jelet HDMI-n és hogy ott számít ha bekapcsolom?"
    Innen: "The Lenovo OneKey Theater software allows users to simplify the audio and visual experience. By pressing the "OneKey" button, OneKey Theater gives users an easy way to adjust the PC’s display and sound effect settings. Users can switch from normal mode to movie mode on the fly to optimize the picture when watching movies or playing games."
    Elvileg számít ott is, ha bekapcsolod. De mivel ennél konkrétabbat nem közöl a leírás, és meglehetősen homályos, hogy mégis milyen hatással van például a hangélményre, ezért fogalmam sincs, igazából mit csinál vele. Hogy a kép mennyivel lesz jobb/szebb tőle játékban/film alatt, azt nem tudom.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák