Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz SanyiSay #3129 üzenetére

    Ha olyan komolyan megcsinálja, hogy benne van a profi munkája, akkor miért tartogatja? Nyilván ennek a határai nem élesek. Hogy mikor érzi úgy valaki, hozzátett annyit hogy adja a nevét. Én az ismeretlen Andrey Gav-val nem akartam megcsinálni, hogy 0.001%-ot tettem hozzá a munkájához, és erre futtassam magam. Ha megkérdezte volna miért írtam bele a nevem, szégyenkeztem volna.
    Ami a konkrét kenyeres hasonlatot illeti, az a hatalmas különbség, hogy én azt a romot bedobtam a közösbe, ha te megcsinálsz egy lite romot és közzéteszed, jogos hogy meg akarjuk különböztetni. Ellenben Baralajbi nem tette közzé. Egy készülékre rátette, hogy el tudja adni. Ezen filozofáltam, hogy mi a fenének. Ezért írtam hogy reflexből karcolja a Z betűt. Tisztában vagyok vele, hogy ehhez kettejükön kívül senkinek nincs köze, ezért tettem offba. Mondjuk úgy, hangosan gondolkodtam.

    A tudás-közösségi szellem tengelyt kiegészíteném egy harmadik dologgal. Tudás-közösségi szellem-ego. Úgy képzelem el mint egy háromszöget, mindhárom nem lehet egyszerre, valahol a háromszög területén belül vagyunk, mindenki máshol. Attól hogy valaki nagy tudású, csak akkor épít közösséget, ha le tud adni az egójából. (Ezeket már általánosságban írom, nem a fenti rom-kérdéshez).

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák