Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz Blizzardking #3128 üzenetére

    Értem amit írsz, csak azért írtam hogy erről az oldalról is lásd a dolgot.
    Néha nem árt egy kis filozófia :P

    Én aki mindent megosztok? :) és még mennyi mindent nem, pont ezen okok miatt.
    Már mennyiszer eszembe jutott hogy törlöm a s750-es face oldalt is, néha kicsit fáraszt. :)

    Aztán meg közben próbálom úgy alakítani a dolgaim, hogy ha már a külföldi oldalakról is nézegetik megtalálják az eredményeinket minden kérdezés nélkül is. Viszont bennem kevesebb a tudás és kicsit több a közösségi szellem. Na aztán ez a közösségi életérzés miatt teszek közzé oly sok mindent mégiscsak.

    Zorróval nem értek egyet. :N
    Én a te MIUI romod is rólad neveztem el mert ugye belepiszkáltál, és nem eredeti. Valamivel be kell azonosítani a dolgokat ha nem eredetiek. Így ha én megcsináltam volna a Stock light romot annak is át lett volna írva a neve pedig abban még fordítás sem lett volna. Valószínű ha mások is telepítették volna és persze működne nekik is szépen, akkor nem stock romnak hívnák hanem a sanyi romjának, még akkor is ha én nem nevezném át a nevemre. Szóval egy névcsere mindenképp szükséges a beazonosítás végett. Ez nem nagyzolás a tágas univerzumban.

Új hozzászólás Aktív témák