Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz Karma #55 üzenetére

    Nekem egyetlen egyszer volt reboot PR 1.0 alatt.

    Alapvetoen a store minosegevel akadnak gondok, mert olyan megoldasokat beengednek amiknel meg a betalabs is stabilabb szoftvereket csinal ( Foursquare widget rendesen haza tudja vagni ), kicsit tanulhatnanak a finnek az apple szigorabol.
    Egyelore marad az hogy elolvasom a velemenyeket store-on es az alapjan dontom el hogy megeri-e feltenni vagy sem.

    Mindemellett levelezes ( Exchange 2007 szerveren, hotmail ) kifogastalanul uzemel orankent szinkronizal mindketto. Rss reader betalabs-rol nagyon jo. HDR-kepeket szoktam loni vele, sports-trackert hasznalom, gps ( az uj verzioju maps, mar rendesen belovi az iranytut is ). Rohogni fogtok nekem a bongeszo is eleg ilyen minosegben ( jobban bejon mint az opera, bar az most az uj verzioval eleg nagyot alakitott, szepen lassan terek at ra ) csak meg kell varni hogy teljesen betoltson az oldal utana mar nincs gaz vele.

    Szerintem ingatag a vas alatta, nem egy elhalo N8 volt, a komaromi C7-esek elso szeriaja is hulladek es fagyot, lehet hogy erosen kozrejatszik a stabilitasba, hogy szerencsesen kifogtal egy jol mukodo peldanyt ( pl en is ). Ez azert szegyen egy ekkora cegnel.

    Az alkalmazasok mappa tenyleg kurvalassan tolt be, szet kell szedni a dolgokat mappakra, utana mar megy rendesen.

    Unable to install-al nem talkoztam, de ismerven a hiszterukassagat a rendszernek siman eloferdulhet. Elismerem a store eleg ahhoz hogy tonkremenjen a rendszer, es ez a legnagyobb gaz az egeszben. Mintha nem ellenoriznek rendesen vagy nincs tesztelve, vagy egyszeruen a rendszer olyan mint a windows, ha ket program nem szereti egymast azt az os szivja majd meg.

    Mindenesetre Bog, a c6-01-ednek nemtudom mi baja lehet, ilyen durva dolgokat akkor tapasztaltam amikor a felkesz romomat probalgattam 5800-on. Flasheld ujra, es ne hasznald a gyari foursquare-t. Kepernyozarnal is akkor szokott lelassulni, ha az ovi maps van elol es ugy zarom le. Fingom sincs nalad mi lehet a gaz, mindenesetre erdekes, gondolom nem berhelted te sem.

  • Misály

    addikt

    válasz Bog #61 üzenetére

    Csak erdekessegkeppen, kollegam N8-a ugyanugy t-mobilos mint az enyem, hasonloan ingatag a szoftvere mint amiket te leirtal, a menu gombja jobban kiall mint az enyemnek es a kijelzo lilas arnyalatu a betuk szorosebbek sokkal, mint az enyemen.
    Vagy - ahogy te is mondtad - silany a minosegellenorzes a keszlethiany kielegitese vegett, vagy nemtudom kapkodnak es atgondolatlan a management. De ha jol emlekszem ez a finneknel altalanos problema.

    Egyszeruen vicc, hogy van akinek mukodik rendesen mindenfele takolas nelkul ( en ezen szerencsesek koze tartozom , kognitiv disszonanciahoz se kell folyamodnom, hogy ezt biztosan allithassam ), mas meg a sirba kivanja mert olyan fassagokat csinal. Egy reflasheles segithet ( phoenix-el persze ), ha van idod es turelmed akkor ess neki egyszer, hatha megembereli magat. ( Mellesleg nem veletlenul van mar az Ovi Suiteban egy reinstall opcio az update alatt ;], kb elismeri a gyarto hogy orulj, ha normalisan mukodik. )

    Mindenesetre en egy elegedett N8 felhasznalo vagyok, kifogtam egy jo peldanyt. Szomoru, hogy ehhez szerencse kell...

  • Misály

    addikt

    válasz Yeffy #65 üzenetére

    Nem rossz vetel, csak ne webshopbol rendeld hanem nezd meg mielott kifizeted. Vannak arulkodo jelei ha szar peldanyod van, azert erdemes szolgaltatonal venni mert szerencsetlen pultosnak be kell konfiguralnia ha megkered ra, ezalatt azert kiderul hogy jo darabod van-e.

    [ Szerkesztve ]

  • Misály

    addikt

    válasz Yeffy #67 üzenetére

    Atvilagit a menugomb ledje az illesztesnel alul ( nem a gomb korul hanem a kepernyo kerete es a muanyag kozott ) bizonyos szogben, lilas kijelzo, recsegnek a kupakok kicsit. En legalabbis ezekrol tudok.

Új hozzászólás Aktív témák