Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz Karma #55 üzenetére

    Nekem egyetlen egyszer volt reboot PR 1.0 alatt.

    Alapvetoen a store minosegevel akadnak gondok, mert olyan megoldasokat beengednek amiknel meg a betalabs is stabilabb szoftvereket csinal ( Foursquare widget rendesen haza tudja vagni ), kicsit tanulhatnanak a finnek az apple szigorabol.
    Egyelore marad az hogy elolvasom a velemenyeket store-on es az alapjan dontom el hogy megeri-e feltenni vagy sem.

    Mindemellett levelezes ( Exchange 2007 szerveren, hotmail ) kifogastalanul uzemel orankent szinkronizal mindketto. Rss reader betalabs-rol nagyon jo. HDR-kepeket szoktam loni vele, sports-trackert hasznalom, gps ( az uj verzioju maps, mar rendesen belovi az iranytut is ). Rohogni fogtok nekem a bongeszo is eleg ilyen minosegben ( jobban bejon mint az opera, bar az most az uj verzioval eleg nagyot alakitott, szepen lassan terek at ra ) csak meg kell varni hogy teljesen betoltson az oldal utana mar nincs gaz vele.

    Szerintem ingatag a vas alatta, nem egy elhalo N8 volt, a komaromi C7-esek elso szeriaja is hulladek es fagyot, lehet hogy erosen kozrejatszik a stabilitasba, hogy szerencsesen kifogtal egy jol mukodo peldanyt ( pl en is ). Ez azert szegyen egy ekkora cegnel.

    Az alkalmazasok mappa tenyleg kurvalassan tolt be, szet kell szedni a dolgokat mappakra, utana mar megy rendesen.

    Unable to install-al nem talkoztam, de ismerven a hiszterukassagat a rendszernek siman eloferdulhet. Elismerem a store eleg ahhoz hogy tonkremenjen a rendszer, es ez a legnagyobb gaz az egeszben. Mintha nem ellenoriznek rendesen vagy nincs tesztelve, vagy egyszeruen a rendszer olyan mint a windows, ha ket program nem szereti egymast azt az os szivja majd meg.

    Mindenesetre Bog, a c6-01-ednek nemtudom mi baja lehet, ilyen durva dolgokat akkor tapasztaltam amikor a felkesz romomat probalgattam 5800-on. Flasheld ujra, es ne hasznald a gyari foursquare-t. Kepernyozarnal is akkor szokott lelassulni, ha az ovi maps van elol es ugy zarom le. Fingom sincs nalad mi lehet a gaz, mindenesetre erdekes, gondolom nem berhelted te sem.

Új hozzászólás Aktív témák